Het KNSB-team speelt in klasse 4I. De definitieve indeling van de KNSB-competitie staat nu online, zie KNSB-Netstand.

Alle informatie over de KNSB-competitie staat in het KNSB-Competitiereglement.
In Artikel 23.1 staat: “De speeltijd bedraagt voor elk der spelers 40 zetten in 90 minuten en daarna 30 minuten extra bedenktijd. Bij elke zet vanaf de start krijgt elk der spelers 30 seconden extra bedenktijd.
Bij de DGT2010-klok is dat timing option 19: ‘Bonus fb Bonus – 90 min fb 30 min (all +30s/m’.

Er zijn 8 spelers als vast teamlid opgegeven:

  1. Jacob Perrenet
  2. Joop Hummel
  3. Maarten-Jan Oosterman
  4. Philippe Ramaekers
  5. Peter Schotman (teamleider)
  6. Ronald Nelissen
  7. Hein de Boer
  8. Jos Uiterwijk

De lijst met reservespelers bestaat uit:

  • Redjep Shkriel
  • Daan Brorens
  • Jephte Lafour
  • Walter Beugels
  • Wiel Maertzdorf
  • Cris Borsten

Speelschema:

  1. 28-09-2019 ZwartWit Maastricht – Garde
  2. 02-11-2019 De Juiste Z – ZwartWit Maastricht
  3. 23-11-2019 ZwartWit Maastricht – UVS 3
  4. 14-12-2019 Blerick 2 – ZwartWit Maastricht
  5. 01-02-2020 OSV – ZwartWit Maastricht
  6. 07-03-2020 ZwartWit Maastricht – Schaakvereniging Maastricht
  7. 28-03-2020 WLC 2 – ZwartWit Maastricht
  8. 18-04-2020 ZwartWit Maastricht – Zuid Limburg 5
  9. 16-05-2020 Het Kasteel – ZwartWit Maastricht

De Limburgse teams zijn ons allen welbekend, de Brabantse en Gelderse teams wellicht wat minder: Schaakvereniging Gardé (Maarheze), U.V.S. (Nijmegen), Osse Schaakvereniging (Oss), Woensel Lichttoren Combinatie (Eindhoven) en S.V. Het Kasteel (Wijchen).

Het 1e-team speelt dus vier keer thuis en vijf keer uit. Dat betekent dat voor ons dat we uitwedstrijden gaan spelen in Noorbeek, Blerick, Oss, Eindhoven en Wijchen.

Het LiSB-team speelt in klasse 2B. De definitieve indeling van de LiSB-competitie staat nu online, zie LiSB-Netstand.

Alle informatie over de LiSB-competitie staat in het Wedstrijdreglement LiSB-Bondscompetitie.
In Artikel 28.2.1.2 staat: “De partijen in klasse 2B worden gespeeld met het Fischer-speeltempo, dat is 90 minuten voor de gehele partij met een increment van 30 seconden vanaf zet 1.”
Bij de DGT2010-klok is dat timing option 17: ‘Bonus Classic 90 min +30s/m’.

Vóór zaterdag 29 September dienen er 6 spelers als vast teamlid ingevoerd te worden in Netstand.

Als vaste spelers hebben zich reeds opgegeven:

  1. Walter Beugels
  2. Tjoe-Liong Kwee
  3. Dien Knuit

Voor de overige drie plaatsen komen verder nog in aanmerking:

  • Wiel Maertzdorf
  • Cris Borsten
  • Jeroen Spronk

De lijst met reservespelers bestaat uit:

  • Daan Brorens (interim-teamleider)
  • Hein de Boer
  • Ronald Nelissen
  • Jos Uiterwijk

Speelschema:

  1. 06-10-2019 ZwartWit Maastricht – ’t Stokpaardje
  2. 10-11-2019 BYE
  3. 08-12-2019 ZwartWit Maastricht – De Juiste -Z- 3
  4. 09-02-2020 Postertoren – ZwartWit Maastricht
  5. 15-03-2020 Voerendaal 5 – ZwartWit Maastricht
  6. 05-04-2020 ZwartWit Maastricht – Eijsden
  7. 03-05-2020 Voerendaal 4 – ZwartWit Maastricht (gezamelijke slotronde in Helden)

De 1e ronde, op zondag 6 oktober, spelen we de eerste thuiswedstrijd tegen ’t Stokpaardje.
Deze dag is er echter ook een dansmiddag in de Romein!
Vanwege de te verwachten overlast van de dansmuziek gaan we op zoek naar een alternatieve locatie.

Bij voldoende interesse zullen we dit seizoen ook weer deelnemen aan de LiSB KO-beker-competitie en de
LiSB rapidcompetitie. Beide competities worden gespeeld met teams van 4 spelers.

Alle informatie over deze competities staat in het Wedstrijdreglement LiSB KO-Competities viertallen en Wedstrijdreglement LiSB-Rapidcompetitie.

De individuele resultaten van de externe wedstrijden worden verwerkt in de KNSB-rating.
De KNSB-ratinglijst wordt per kwartaal bijgewerkt en ook hier gepubliceerd.

KNSB Ratinglijst 2019-08
        Naam                            lidnr rating verschil
 1	J.C. (Jacob) Perrenet	        7021619	2005 	+3
 2	M.J. (Maarten-Jan) Oosterman	7508754	1906 	=
 3	P.C. (Peter) Schotman	        7259879	1887 	=
 4	P.L.P. (Philippe) Ramaekers	8378799	1887 	-3
 5	D.F.J.A. (Daan) Brorens	        7585336	1733 	=
 6	R.F.M. (Ronald) Nelissen	7261067	1703 	=
 7	J.O. (Jephte) Lafour	        8197596	1681 	+169
 8	H.M.J. (Hein) de Boer	        7250210	1665 	-46
 9	W.P. (Walter) Beugels	        7086288	1657 	=
10	T.L. (Tjoe-Liong) Kwee	        7923091	1566 	-3
11	J.W.H.M. (Jos) Uiterwijk	7479153	1532 	-17
12	W.J. (Jo) v.d. Kragt	        7395069	1501 	=
13      C.J. (Cris) Borsten             8376841 1501    -35
14	W.J. (Wiel) Maertzdorf	        8225294	1426 	+2
15	C. (Constance) Hemker-Boer	7492100	1419 	=
16	G. (Dien) Slangen-Knuit	        7511174	1020    +15

Agenda Externe Competitie

Evenement details:

  • za
    07
    mrt
    2020

    KNSB Competitie - Ronde 6

    13:00Buurtcentrum De Romein

    ZwartWit Maastricht 1 - Schaakvereniging Maastricht 1