Het KNSB-team speelt in klasse 4I. De indeling van de KNSB-competitie staat op KNSB-Netstand.

Het verslag van de eerste ronde staat ook al online.

Alle informatie over de KNSB-competitie staat in het KNSB-Competitiereglement.
In Artikel 23.1 staat: “De speeltijd bedraagt voor elk der spelers 40 zetten in 90 minuten en daarna 30 minuten extra bedenktijd. Bij elke zet vanaf de start krijgt elk der spelers 30 seconden extra bedenktijd.
Dat is timing option 19: ‘Bonus fb Bonus – 90 min fb 30 min (all +30s/m’) van de DGT2010-klok.

Er zijn 8 spelers als vast teamlid opgegeven:

  1. Jacob Perrenet
  2. Joop Hummel
  3. Maarten-Jan Oosterman
  4. Philippe Ramaekers
  5. Peter Schotman (teamleider)
  6. Ronald Nelissen
  7. Hein de Boer
  8. Jos Uiterwijk

De lijst met reservespelers bestaat uit:

  • Redjep Shkriel
  • Jephte Lafour
  • Rob Smit
  • Daan Brorens
  • Walter Beugels
  • Wiel Maertzdorf
  • Cris Borsten

Speelschema:

  1. 28-09-2019 ZwartWit Maastricht – Garde
  2. 02-11-2019 De Juiste Z – ZwartWit Maastricht
  3. 23-11-2019 ZwartWit Maastricht – UVS 3
  4. 14-12-2019 Blerick 2 – ZwartWit Maastricht
  5. 01-02-2020 OSV – ZwartWit Maastricht
  6. 07-03-2020 ZwartWit Maastricht – Schaakvereniging Maastricht
  7. 28-03-2020 WLC 2 – ZwartWit Maastricht
  8. 18-04-2020 ZwartWit Maastricht – Zuid Limburg 5
  9. 16-05-2020 Het Kasteel – ZwartWit Maastricht

De Limburgse teams zijn ons allen welbekend, de Brabantse en Gelderse teams wellicht wat minder: Schaakvereniging Gardé (Maarheze), U.V.S. (Nijmegen), Osse Schaakvereniging (Oss), Woensel Lichttoren Combinatie (Eindhoven) en S.V. Het Kasteel (Wijchen).

Het 1e-team speelt dus vier keer thuis en vijf keer uit. Dat betekent dat voor ons dat we uitwedstrijden gaan spelen in Noorbeek, Blerick, Oss, Eindhoven en Wijchen.

Het LiSB-team speelt in klasse 2B. De definitieve indeling van de LiSB-competitie staat nu online, zie LiSB-Netstand.

Het verslag van de eerste ronde staat ook al online.

Alle informatie over de LiSB-competitie staat in het Wedstrijdreglement LiSB-Bondscompetitie.
In Artikel 28.2.1.2 staat: “De partijen in klasse 2B worden gespeeld met het Fischer-speeltempo, dat is 90 minuten voor de gehele partij met een increment van 30 seconden vanaf zet 1.”
Dat is timing option 17: ‘Bonus Classic 90 min +30s/m’ van de DGT2010-klok.

Er zijn 6 spelers als vast teamlid opgegeven:

  1. Walter Beugels
  2. Tjoe-Liong Kwee
  3. Cris Borsten
  4. Wiel Maertzdorf
  5. Dien Knuit
  6. Daan Brorens (interim-teamleider)

De lijst met reservespelers bestaat uit:

  • Hein de Boer
  • Ronald Nelissen
  • Jos Uiterwijk
  • Rob Smit

Speelschema:

  1. 06-10-2019 ZwartWit Maastricht – ‘t Stokpaardje
  2. 10-11-2019 BYE
  3. 08-12-2019 ZwartWit Maastricht – De Juiste -Z- 3
  4. 09-02-2020 Postertoren – ZwartWit Maastricht
  5. 15-03-2020 Voerendaal 5 – ZwartWit Maastricht
  6. 05-04-2020 ZwartWit Maastricht – Eijsden
  7. 03-05-2020 Voerendaal 4 – ZwartWit Maastricht (gezamelijke slotronde in Helden)

In het voorjaar van 2020 start de LiSB KO-beker-competitie en de LiSB rapidcompetitie. Beide competities worden gespeeld met teams van 4 spelers.

De deadline voor de inschrijving is 1-1-2020. Daarom zal binnenkort  geïnventariseerd worden wie interesse heeft om deel te nemen aan deze competities.

Wedstrijdschema LiSB KO-competitie

De uiterste speeldata voor het seizoen 2019-2020 zijn als volgt vastgesteld:
Eerste ronde (¼ finale) 1 maart 2020
Tweede ronde (½ finale) 26 april 2020
Derde ronde (finale) 14 juni 2020

Wedstrijdschema LiSB-Rapidcompetitie

Er zijn dit seizoen 4 rondes gepland:
Ronde 1: 10 – 14 feb 2020
Ronde 2: 16 – 20 maart 2020
Ronde 3: 13 – 17 april 2020
Finale : 20 mei 2020 in Klimmen

Alle informatie over deze competities staat in het Wedstrijdreglement LiSB KO-Competities viertallen en Wedstrijdreglement LiSB-Rapidcompetitie.

De individuele resultaten van de externe wedstrijden worden verwerkt in de KNSB-rating.
De KNSB-ratinglijst wordt per kwartaal bijgewerkt en ook hier gepubliceerd.

KNSB Ratinglijst 2019-08
        Naam                            lidnr rating verschil
 1	J.C. (Jacob) Perrenet	        7021619	2005 	+3
 2	M.J. (Maarten-Jan) Oosterman	7508754	1906 	=
 3	P.C. (Peter) Schotman	        7259879	1887 	=
 4	P.L.P. (Philippe) Ramaekers	8378799	1887 	-3
 5	D.F.J.A. (Daan) Brorens	        7585336	1733 	=
 6	R.F.M. (Ronald) Nelissen	7261067	1703 	=
 7	J.O. (Jephte) Lafour	        8197596	1681 	+169
 8	H.M.J. (Hein) de Boer	        7250210	1665 	-46
 9	W.P. (Walter) Beugels	        7086288	1657 	=
10	T.L. (Tjoe-Liong) Kwee	        7923091	1566 	-3
11	J.W.H.M. (Jos) Uiterwijk	7479153	1532 	-17
12	W.J. (Jo) v.d. Kragt	        7395069	1501 	=
13      C.J. (Cris) Borsten             8376841 1501    -35
14	W.J. (Wiel) Maertzdorf	        8225294	1426 	+2
15	C. (Constance) Hemker-Boer	7492100	1419 	=
16	G. (Dien) Slangen-Knuit	        7511174	1020    +15
17      (Rob) Smit

Agenda Externe Competitie

Evenement details:

  • za
    28
    mrt
    2020

    KNSB Competitie - Ronde 7

    13:00Eindhoven

    WLC 2 - ZwartWit Maastricht 1

Scroll naar top