INTERNE COMPETITIE 2019-2020

REGELS
Tijdens de ALV van 10 september is besloten om meerdere interne competities te spelen. Voorlopig tot aan de kerst, waarna we besluiten of we op deze voet verder gaan.

Tot aan de kerst zijn er vijf competities:
(1) LANG: standaard tempo van 1:30 met 30 seconden increment. Dat is timing option 17: ‘Bonus Classic 90 min +30s/m’ van de DGT2010-klok. Cyclus bestaat uit 7 ronden.
(2) KO: de beker competitie. Tempo is 1:15 plus 30 sec. Bij remise volgen twee snelschaakpartijen met 5 min bedenktijd. Bij gelijke stand daarna een beslissingswedstrijd waarbij WIT moet winnen. Bij de eerste partijen wordt steeds van kleur gewisseld. Bij de beslissingspartij wordt om de kleur geloot.
(3) HALF: een verkort tempo van 0:45 plus 10 sec per zet vanaf zet 40 om uit te vluggeren. Halverwege de avond, rond 21:55, wordt een tweede indeling gemaakt voor wie een tweede partij die avond wil spelen. Cyclus bestaat uit 4 avonden, dus maximaal acht partijen per persoon.
(4) RAPID: Speeltempo 25 min zonder increment. Dat is timing option 02: ‘Time Rapid’ van de DGT2010-klok. Drie ronden per avond.
(5) BLITZ: Voorronde plus finale met beste 8 spelers en troostgroep. Het speeltempo is 5 minuten. Dat is timing option 01: ‘Time Blitz’ van de DGT2010-klok.

EXTRA BEPALINGEN
* Bij LANGe partijen mogen zowel jeugd (< 20 jaar) als senioren (> 70 jaar) vragen om met afwijkend tempo van 1:00 + 30 sec per zet te spelen. Bij een eventuele tweede partij tussen dezelfde spelers in dezelfde cyclus van dezelfde competitie, wordt bij onenigheid over speeltempo gespeeld met het lange tempo (1:30 plus 30 sec).
* Bij LANGe partijen geldt een maximaal ratingverschil van 200 punten tenzij deze restrictie niet tot een geldige indeling leidt.
* Bij LANG, HALF en RAPID gelden de bekende regels voor punten toekenning: 1 punt voor winst, half bij remise, 0 bij verlies, half bij afwezigheid (max twee ronden), 1 bij afwezigheid vanwege bondswedstrijd.
* KO partijen tellen ook mee voor LANG.
* Indeling KO partijen vindt plaats via loting.
* Deelname aan de KO competitie gaat automatisch voor alle leden die gespeeld hebben op minimaal één van de clubavonden voorafgaand aan de eerste ronde. Verder doen mee alle aanwezigen die aanwezig zijn op de avond van de eerste loting en diegenen uitdrukkelijk bij de wedstrijdleider hebben gemeld dat zij wensen mee te doen aan de KO beker.

POS NAAM               SEP2018 APR2019 SEPT 2019 VERSCHIL
  1 Jacob Perrenet        2061    2092      2116      +24
  2 Joop Hummel          	            2002    
  3 Redzep Skrijelj                         1936
  4 Maarten-J. Oosterman  1926    1896      1928      +32
  5 Philippe Ramaekers    1902    1893      1887      -6
  6 Peter Schotman        1931    1942      1897      -45
  7 Ronald Nelissen       1708    1767      1779      +12
  8 Daan Brorens          1722    1729      1745      +16
  9 Walter Beugels        1686    1685      1708      +23
 10 Hein de Boer          1682    1730      1703      -27
 11 Rob Smit                                1692
 12 Jephte Lafour         1574    1636      1681      +45   
 13 Jos Uiterwijk         1606    1575      1603      +28
 14 Tjoe-Liong Kwee	  1566    1566      1566      =
 15 Jo van de Kragt       1537    1537      1537      =
 16 Cris Borsten          1488    1490      1503      +13
 17 Wiel Maertzdorf       1391    1410      1426      +16   
 18 Constance Hemker-Boer 1419    1419      1419      =
 19 Jeroen Spronken       1246    1259      1315      +56
 20 Dien Knuit            1103    1097      1077      -20
Partijen in Ronde 6 - 5-Nov-19.
  1 Philippe Ramaekers    -  Redzep Skrijelj      0-1
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Wiel Maertzdorf	  1-0
  3 Jephte Lafour         -  Jos Uiterwijk        1-0
  4 Hein de Boer          -  Jacob Perrenet       0-1
  5 Daan Brorens          -  Peter Schotman       1-0
Partijen in Ronde 5 - 22-Okt-19.
  1 Rob Smit              -  Maarten-J. Oosterman 1-0
  2 Peter Schotman        -  Jephte Lafour        ½-½
  3 Philippe Ramaekers    -  Ronald Nelissen      ½-½
  4 Redzep Skrijelj       -  Walter Beugels       1-0
  5 Cris Borsten          -  Jeroen Spronken      ½-½
  6 Dien Knuit            -  Daan Brorens         0-1
  7 Huub S.               -  Stefan S.            ½-½
Partijen in Ronde 4 - 8-Okt-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       0-1
  2 Jos Uiterwijk         -  Philippe Ramaekers   0-1
  3 Rob Smit	          -  Hein de Boer         1-0
  4 Daan Brorens          -  Stefan S.            1-0
  5 Steve M.		  -  Wiel Maertzdorf      0-1
Partijen in Ronde 3 - 17-Sep-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Redzep Skrijelj       0-1     
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Peter Schotman       1-0    
  3 Jephte Lafour         -  Philippe Ramaekers   ½-½    
  4 Jeroen Spronken       -  Hein de Boer         0-1
  5 Daan Brorens          -  Jos Uiterwijk        1-0
  6 Wiel Maertzdorf	  -  Dien Knuit	          1-0
Partijen in Ronde 2 - 3-Sep-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Jacob Perrenet       0-1    
  2 Joop Hummel           -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Peter Schotman        -  Rob Smit             ½-½
  4 Hein de Boer          -  Wiel Maertzdorf      ½-½
Partijen in Ronde 1 - 27-Aug-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       1-0    
  2 Philippe Ramaekers    -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  3 Wiel Maertzdorf       -  Jephte Lafour        0-1    
  4 Dien Knuit            -  Jeroen Spronken      0-1    
Rangschikking na Ronde 6 - 5-Nov-19 - Normal ranking.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Skrijelj Redzep        3   3   0   0    4.0 -1 -1   22.5  15.75  1978  2252  1936
  2 Jephte Lafour          5   2   3   0    4.0  1  1   18.5  11.50  1719  1872  1681
  3 Jacob Perrenet         5   3   0   2    3.5  1 -1   18.0   9.75  2084  1947  2116
  4 Maarten-J. Oosterman   5   3   0   2    3.5  1  1   19.0   9.75  1923  1886  1928
  5 Rob Smit               3   2   1   0    3.5  1  2   20.0  13.00  1740  2116  1692
  6 Philippe Ramaekers     6   2   2   2    3.0  0  2   19.0   7.50  1874  1843  1887
  7 Wiel Maertzdorf        5   2   1   2    3.0 -1 -2   17.0   6.75  1439  1532  1426
  8 Hein de Boer           4   1   1   2    2.5  0  1   18.5   7.00  1679  1575  1703
  9 Jeroen Spronken        3   1   1   1    2.5 -1 -1   16.0   7.50  1325  1428  1315
 10 Peter Schotman         6   1   2   3    2.0 -2 -1   23.5   7.50  1863  1788  1897
 11 Steven S.              2   0   1   1    1.5  0 -1   18.0   6.50  1829  1624  1850
 12 Huub S.                1   0   1   0    1.5  1  1   17.5   8.75  1801  1843  1800
 13 Ronald Nelissen        1   0   1   0    1.5 -1 -1   18.0   9.00  1783  1888  1779
 14 Cris Borsten           1   0   1   0    1.5  1  1   18.0   9.00  1495  1342  1503
 15 Joop Hummel            1   0   0   1    1.0  1  1   15.5   6.25  1980  1538  2002
 16 Walter Beugels         1   0   0   1    1.0 -1 -1   17.0   6.25  1702  1646  1708
 17 Jos Uiterwijk          3   0   0   3    1.0 -1 -1   16.5   2.25  1579  1462  1603
 18 Steve M.               1   0   0   1    1.0  1  1   15.5   6.25  1194  1105  1200
 19 Dien Knuit             3   0   0   3    1.0  1  1   15.5   2.25  1067  1186  1077
De regels voor de KO-competitie staan beschreven in het Interne Wedstrijdreglement.
Op 8 oktober is de loting verricht voor de 1e ronde (16 > 8).
Deze partijen dienen gespeeld te worden vóór de start van de 2e ronde op 19 november!
De speler waarvan de naam vetgedrukt is gaat door naar de 2e ronde. 

KO Partijen 1e ronde
1  Cris Borsten           Jeroen Spronken      ½-½  (Tiebreak nog niet gespeeld!)
2  Rob Smit               Hein de Boer         1-0
3  Philippe Ramaekers     Ronald Nelissen      ½-½  (Ronald wint de tiebreak)
4  Maarten-J. Oosterman   Wiel Maertzdorf      1-0
5  Jacob Perrenet         Peter Schotman       0-1
6  Jephte Lafour          Jos Uiterwijk        1-0
7  Stefan S.              Daan Brorens         0-1
8  Redzep Skrijelj        Walter Beugels       1-0
Partijen in Ronde 6 - 12-Nov-19. 
  1 Hein de Boer          - Redzep Skrijelj       0-1 
  2 Jacob Perrenet        - Peter Schotman        0-1 
  3 Jos Uiterwijk         - Maarten-J. Oosterman  0-1
  4 Philippe Ramaekers    - Jephte Lafour         0-1
  5 Rob Smit              - Dien Knuit            1-0

Partijen in Ronde 5 - 12-Nov-19. 
  1 Jacob Perrenet        - Hein de Boer          0-1 
  2 Peter Schotman        - Redzep Skrijelj       0-1 
  3 Jephte Lafour         - Jos Uiterwijk         0-1
  4 Maarten-J. Oosterman  - Rob Smit              1-0
  5 Dien Knuit            - Philippe Ramaekers    0-1
Partijen in Ronde 4 - 15-Oct-19.
  1 Joop Hummel           -  Jacob Perrenet       0-1
  2 Walter Beugels        -  Hein de Boer         ½-½
  3 Jos Uiterwijk         -  Peter Schotman       0-1
  4 Jephte Lafour         -  Stefan S.            ½-½

Partijen in Ronde 3 - 15-Oct-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Cris Borsten         1-0
  2 Joop Hummel           -  Jephte Lafour        1-0
  3 Peter Schotman        -  Daan Brorens         1-0
  4 Hein de Boer          -  Jos Uiterwijk        1-0
  5 Stefan S.             -  Walter Beugels       0-1
Partijen in Ronde 2 - 24-Sep-19.
  1 Redzep Skrijelj       -  Jacob Perrenet       ½-½    
  2 Daan Brorens          -  Hein de Boer         ½-½    
  3 Rob Smit              -  Jos Uiterwijk        0-1    
  4 Peter Schotman        -  Maarten-J. Oosterman 1-0

Partijen in Ronde 1 - 24-Sep-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Rob Smit             1-0    
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Redzep Skrijelj      0-1    
  3 Hein de Boer          -  Peter Schotman       1-0    
  4 Jos Uiterwijk         -  Daan Brorens         ½-½    
  5 Cris Borsten          -  Wiel Maertzdorf      1-0    
Rangschikking na Ronde 6 - 12-Nov-19 - Normal ranking.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst          Rtg   TPR  BRtg
  1 Peter Schotman         6   4   0   2    4.0  0 -1   20.0  11.50  1896  1986  1868
  2 Hein de Boer           6   3   2   1    4.0  0  1   20.5  13.00  1760  1977  1696
  3 Jacob Perrenet         6   3   1   2    3.5  2  2   20.5  10.25  2064  1876  2108
  4 Skrijelj Redzep        4   3   1   0    3.5 -2 -2   22.0  12.75  1999  2264  1959
  5 Jos Uiterwijk          6   2   1   3    2.5  0  1   18.0   5.75  1622  1738  1593
  6 Maarten-J. Oosterman   4   2   0   2    2.0  0 -1   17.5   4.50  1925  1812  1947
  7 Walter Beugels         2   1   1   0    1.5  0  1   18.5   4.50  1731  1997  1708
  8 Jephte Lafour          4   1   1   2    1.5  0 -1   17.5   4.25  1703  1747  1699
  9 Joop Hummel            2   1   0   1    1.0  2  2   17.0   2.50  1974  1898  1981
 10 Philippe Ramaekers     2   1   0   1    1.0  0  1   15.5   2.00  1863  1399  1886
 11 Daan Brorens           3   0   2   1    1.0 -1 -1   18.0   3.25  1737  1654  1752
 12 Rob Smit               4   1   0   3    1.0  0  1   15.5   2.00  1670  1493  1699
 13 Cris Borsten           2   1   0   1    1.0  0 -1   17.5   2.50  1514  1758  1503
 14 Stefan Steinhardt      2   0   1   1    0.5  0 -1   16.0   1.25  1822  1541  1850
 15 Ronald Nelissen        0   0   0   0    0.0  0  0   13.5   0.00  1779        1779
 16 Wiel Maertzdorf        1   0   0   1    0.0 -1 -1   13.0   0.00  1422  1179  1434
 17 Jeroen Spronken        0   0   0   0    0.0  0  0   13.5   0.00  1318        1318
 18 Dien Knuit             2   0   0   2    0.0  0 -1   16.0   0.00  1066  1431  1067
Rangschikking na Ronde 6 - 29-Oct-19 - Normal ranking.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Redzep Skrijelj        6   6   0   0    6.0  0  1   16.0  16.00  2155  2275  2100
  2 Jacob Perrenet         6   4   0   2    4.0  0  2   20.0  10.00  2087  2076  2086
  3 Philippe Ramaekers     6   4   0   2    4.0  0  1   20.0  10.00  1935  2026  1898
  4 Hein de Boer           3   2   0   1    3.5 -1  1   17.5   9.25  1739  1732  1738
  5 Daan Brorens           2   1   0   1    2.5  2  2   19.5   9.50  1727  1827  1717
  6 Cris Borsten           2   1   0   1    2.5  0  1   16.5   7.00  1517  1671  1502
  7 Walter Beugels         3   1   0   2    2.5  1  2   12.5   4.75  1688  1643  1694
  8 Maarten-J. Oosterman   6   2   0   4    2.0  0 -1   24.0   4.00  1949  1899  1965
  9 Peter Schotman         6   2   0   4    2.0  0 -2   17.5   4.50  1872  1757  1909
 10 Stefan S.              6   2   0   4    2.0 -2 -2   17.5   3.50  1823  1741  1850
 11 Ronald Nelissen        0   0   0   0    1.5  0  0   18.0   9.00  1718        1718
 12 Wiel Maertzdorf        0   0   0   0    1.5  0  0   18.0   9.00  1402        1402
 13 Jos Uiterwijk          0   0   0   0    1.5  0  0   18.0   9.00  1607        1607
 14 Rob Smit               0   0   0   0    1.5  0  0   18.0   9.00  1719        1719
 15 Dien Knuit             0   0   0   0    1.5  0  0   18.0   9.00  1089        1089
 16 Joop Hummel            0   0   0   0    1.5  0  0   18.0   9.00  2000        2000
 17 Jeroen Spronken        0   0   0   0    1.5  0  0   18.0   9.00  1350        1350
 18 Jephte Lafour          6   1   0   5    1.0  0 -1   17.0   2.00  1623  1474  1662
Partijen in Ronde 6 - 29-Oct-19.
  1 Redzep Skrijelj       -  Stefan S.            1-0    
  2 Jacob Perrenet        -  Maarten-J. Oosterman 1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Jephte Lafour        1-0    
  4 Walter Beugels        -  Peter Schotman       0-1

Partijen in Ronde 5 - 29-Oct-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Redzep Skrijelj      0-1    
  2 Jacob Perrenet        -  Philippe Ramaekers   1-0    
  3 Walter Beugels        -  Stefan S.            0-1
  4 Jephte Lafour         -  Peter Schotman       0-1    

Partijen in Ronde 4 - 29-Oct-19.
  1 Redzep Skrijelj  	  -  Jacob Perrenet       1-0
  2 Stefan S.             -  Philippe Ramaekers   0-1
  3 Jephte Lafour         -  Walter Beugels       0-1
  4 Peter Schotman        -  Maarten-J. Oosterman 0-1
Partijen in Ronde 3 - 01-Oct-19.
  1 Philippe Ramaekers    -  Redzep Skrijelj      0-1    
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Hein de Boer          -  Jephte Lafour        1-0    
  4 Peter Schotman        -  Stefan S.            1-0    

Partijen in Ronde 2 - 01-Oct-19.
  1 Redzep Skrijelj       -  Maarten-J. Oosterman 1-0    
  2 Daan Brorens          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Cris Borsten          -  Hein de Boer         0-1    
  4 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       1-0    
  5 Stefan S.             -  Jephte Lafour        1-0  

Partijen in Ronde 1 - 01-Oct-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Stefan S.            1-0    
  2 Philippe Ramaekers    -  Jacob Perrenet       1-0    
  3 Peter Schotman        -  Redzep Skrijelj      0-1    
  4 Daan Brorens          -  Hein de Boer         1-0    
  5 Jephte Lafour         -  Cris Borsten         0-1
  • De Blitz-competitie vindt traditioneel plaats op de laatste clubavond van het jaar: dinsdag 17 december.
  • Er wordt eerst een voorronde gespeeld, gevolgd door een finale met beste 8 spelers en een troostgroep.
  • Het speeltempo is 5 minuten. Dat is timing option 01: ‘Time Blitz’ van de DGT2010-klok.

EXTERNE COMPETITIE 2019-2020

De individuele resultaten van de externe wedstrijden worden verwerkt in de KNSB-rating.
De KNSB-ratinglijst wordt per kwartaal bijgewerkt en daarna ook hier gepubliceerd.

KNSB Ratinglijst 2019-11 - ZwartWit Maastricht (Verenigingsnr. 190047)
        Naam                            lidnr rating verschil
 1	J.C. (Jacob) Perrenet		7021619	2004	-1
 2	J. (Joop) Hummel		7534857	2002	=
 3	R. (Redzep) Skrijelj		7824234	1973	=
 4	M.J. (Maarten-Jan) Oosterman	7508754	1916	+10
 5	P.C. (Peter) Schotman		7259879	1898	+11
 6	P.L.P. (Philippe) Ramaekers	8378799	1876	-11
 7	R.F.M. (Ronald) Nelissen	7261067	1736	+33
 8	D.F.J.A. (Daan) Brorens		7585336	1733	=
 9	J.O. (Jephte) Lafour		8197596	1683	+2
10	W.P. (Walter) Beugels		7086288	1657	=
11	H.M.J. (Hein) de Boer		7250210	1655	-10
12	T.L. (Tjoe-Liong) Kwee		7923091	1566	=
13	J.W.H.M. (Jos) Uiterwijk	7479153	1532	=
14	C.J. (Cris) Borsten		8376841	1501	=
15	W.J. (Jo) v.d. Kragt		7395069	1501	=
16	W.J. (Wiel) Maertzdorf		8225294	1426	=
17	C. (Constance) Hemker-Boer	7492100	1419	=
18	G. (Dien) Slangen-Knuit		7511174	1020	=
19      (Jeroen) Spronken
20      (Rob) Smit
  • Het KNSB-team speelt in klasse 4I.
  • De uitslagen en de stand in klasse 4I staat op KNSB-Netstand.
  • Alle informatie over de KNSB-competitie staat in het KNSB-Competitiereglement.
  • Speeltempo: “De speeltijd bedraagt voor elk der spelers 40 zetten in 90 minuten en daarna 30 minuten extra bedenktijd. Bij elke zet vanaf de start krijgt elk der spelers 30 seconden extra bedenktijd.” (Artikel 23.1) Dat is timing option 19: ‘Bonus fb Bonus – 90 min fb 30 min (all +30s/m’) van de DGT2010-klok.
  • Het verslag van de eerste ronde staat bij de nieuwsberichten.
  • Het verslag van de tweede ronde ook.

Er zijn 8 spelers als vast teamlid opgegeven:

  1. Jacob Perrenet
  2. Joop Hummel
  3. Maarten-Jan Oosterman
  4. Philippe Ramaekers
  5. Peter Schotman (teamleider)
  6. Ronald Nelissen
  7. Hein de Boer
  8. Jos Uiterwijk

De lijst met reservespelers bestaat uit:

  • Redzep Skrijelj
  • Jephte Lafour
  • Rob Smit
  • Daan Brorens
  • Walter Beugels
  • Wiel Maertzdorf
  • Cris Borsten

Speelschema:

  1. 28-09-2019 ZwartWit Maastricht – Garde
  2. 02-11-2019 De Juiste Z – ZwartWit Maastricht
  3. 23-11-2019 ZwartWit Maastricht – UVS 3
  4. 14-12-2019 Blerick 2 – ZwartWit Maastricht
  5. 01-02-2020 OSV – ZwartWit Maastricht
  6. 07-03-2020 ZwartWit Maastricht – Schaakvereniging Maastricht
  7. 28-03-2020 WLC 2 – ZwartWit Maastricht
  8. 18-04-2020 ZwartWit Maastricht – Zuid Limburg 5
  9. 16-05-2020 Het Kasteel – ZwartWit Maastricht

De Limburgse teams zijn ons allen welbekend, de Brabantse en Gelderse teams wellicht wat minder: Schaakvereniging Gardé (Maarheze), U.V.S. (Nijmegen), Osse Schaakvereniging (Oss), Woensel Lichttoren Combinatie (Eindhoven) en S.V. Het Kasteel (Wijchen).

Het 1e-team speelt dus vier keer thuis en vijf keer uit. Dat betekent dat voor ons dat we uitwedstrijden gaan spelen in Noorbeek, Blerick, Oss, Eindhoven en Wijchen.

  • Het LiSB-team speelt in klasse 2B.
  • De uitslagen en de stand in klasse 2B staat op LiSB-Netstand.
  • Alle informatie over de LiSB-competitie staat in het Wedstrijdreglement LiSB-Bondscompetitie.
  • Speeltempo: “De partijen in klasse 2B worden gespeeld met het Fischer-speeltempo, dat is 90 minuten voor de gehele partij met een increment van 30 seconden vanaf zet 1.” (Artikel 28.2.1.2) Dat is timing option 17: ‘Bonus Classic 90 min +30s/m’ van de DGT2010-klok.
  • Het verslag van de eerste ronde staat bij de nieuwsberichten.
Er zijn 6 spelers als vast teamlid opgegeven:
  1. Walter Beugels
  2. Tjoe-Liong Kwee
  3. Cris Borsten
  4. Wiel Maertzdorf
  5. Dien Knuit
  6. Daan Brorens (interim-teamleider)
De lijst met reservespelers bestaat uit:
  • Hein de Boer
  • Ronald Nelissen
  • Jos Uiterwijk
  • Rob Smit
Speelschema:
  1. 06-10-2019 ZwartWit Maastricht – ‘t Stokpaardje
  2. 10-11-2019 BYE
  3. 08-12-2019 ZwartWit Maastricht – De Juiste -Z- 3
  4. 09-02-2020 Postertoren – ZwartWit Maastricht
  5. 15-03-2020 Voerendaal 5 – ZwartWit Maastricht
  6. 05-04-2020 ZwartWit Maastricht – Eijsden
  7. 03-05-2020 Voerendaal 4 – ZwartWit Maastricht (gezamelijke slotronde in Helden)

In het voorjaar van 2020 start de LiSB KO-beker-competitie en de LiSB rapidcompetitie. Beide competities worden gespeeld met teams van 4 spelers. De deadline voor de inschrijving is 1-1-2020. Daarom zal binnenkort  geïnventariseerd worden wie interesse heeft om deel te nemen aan deze competities.

Alle informatie over deze competities staat in het Wedstrijdreglement LiSB KO-Competities viertallen en Wedstrijdreglement LiSB-Rapidcompetitie.

Wedstrijdschema LiSB KO-competitie

De uiterste speeldata voor het seizoen 2019-2020 zijn als volgt vastgesteld:
Eerste ronde (¼ finale) 1 maart 2020
Tweede ronde (½ finale) 26 april 2020
Derde ronde (finale) 14 juni 2020

Wedstrijdschema LiSB-Rapidcompetitie

Er zijn dit seizoen 4 rondes gepland:
Ronde 1: 10 – 14 februari 2020
Ronde 2: 16 – 20 maart 2020
Ronde 3: 13 – 17 april 2020
Finale : 20 mei 2020 in Klimmen

Archief Interne Competitie 2019

Eindstand na 8 speelavonden (20 augustus 2019)
Pos Name               Rnd1 Rnd2 Rnd3 Rnd4 Rnd5 Rnd6 Rnd7 Rnd8 Totaal  
  1 Philippe Ramaekers   10    -   7,5  10  6,7    8   10   10   62,2
  2 Hein de Boer          0  5,0    6   10  6,7    3   10    5   45,7
  3 Jephte Lafour        10  6,7    5    -  6,7    2    -    -   30,4
  4 Maarten-J. Oosterman 10  3,3    -    -    -    4    0   6,7  24
  5 Ronald Nelissen       0  6,7   4,5   -    -    -   10    -   21,2
  6 Frank Clevers	  -    -    -   10    -    4    -   1,7  15,7
  7 Walter Beugels        -    -    4    -    -    -    -   10   14
  8 Peter Schotman        -  3,3    -    0    -    -   10    -   13,3
  9 Jos Uiterwijk        10  3,3    -    -    -    -    -    -   13,3
 10 Yme Brantjes          -   10    -    -    -    -    -    -   10
 11 Redjep Shkriel        -    -    -    -    -    9    -    -    9
 12 Wiel Maertzdorf       -  3,3   0,5   0    0    -    0   3,3   7,1
 13 Daan Brorens          0  1,7   2,5   -    -    -    -    -    4,2
 14 Dien Knuit 		  -    -    -    0    -    -    0    -    0
 15 Mano Deckers          0    0    -    -    -    -    -    -    0
 16 Rob Smit              -    -    -    -    -    -    0    -    0
 17 Gerardo Helderman     -    -    -    -    -    -    -    0    0
 18 Hendrik Helderman     -    -    -    -    -    -    -    0    0
Standaard speeltempo: Ranking na Ronde 3 - 13-8-2019
Pos Name                 Gms   W   D   L  Score  B  S  Bhlz   SBgr   Rtg   TPR  SRtg
  1 Philippe Ramaekers     3   3   0   0    3,0 -1 -2   4,5   4,50  1887  2683  1855
  2 Hein de Boer           3   2   0   1    2,0  1  1   3,0   1,50  1684  1722  1674
  3 Peter Schotman         2   1   0   1    1,0  0 -1   5,5   0,50  1938  1625  1950
  4 Maarten-Jan Oosterman  2   1   0   1    1,0  0  1   7,5   2,00  1918  1764  1926
  5 Ronald Nelissen        2   1   0   1    1,0 -2 -2   5,0   0,50  1766  1468  1773
  6 Frank Clevers          1   1   0   0    1,0  1  1   4,5   0,50  1703  2195  1700
  7 Jephte Lafour          1   1   0   0    1,0 -1 -1   5,5   1,00  1651  2558  1638
  8 Jos Uiterwijk          1   1   0   0    1,0 -1 -1   5,5   1,00  1597  1900  1596
  9 Rob Smit               1   0   0   1    0,0 -1 -1   5,5   0,00  1787   874  1800
 10 Daan Brorens           1   0   0   1    0,0  1  1   4,5   0,00  1745   838  1758
 11 Wiel Maertzdorf        2   0   0   2    0,0  0  1   5,5   0,00  1391  1025  1395
 12 Mano Deckers           1   0   0   1    0,0  1  1   4,5   0,00  1099   796  1100
 13 Dien Knuit             2   0   0   2    0,0  2  2   5,5   0,00  1079   924  1080
Standaard speeltempo: Partijen 13-Augustus 2019: 
 1 Maarten-Jan Oosterman -  Philippe Ramaekers     0-1    
 2 Hein de Boer          -  Rob Smit               1-0    
 3 Wiel Maertzdorf       -  Peter Schotman         0-1    
 4 Dien Knuit            -  Ronald Nelissen        0-1 
   
Standaard speeltempo: Partijen 23-Juli 2019:  
 1 Peter Schotman        -  Philippe Ramaekers     0-1    
 2 Frank Clevers         -  Wiel Maertzdorf        1-0    
 3 Dien Knuit            -  Hein de Boer           0-1 

Standaard speeltempo: Partijen 2-Juli 2019:  
 1 Hein de Boer           -  Maarten-Jan Oosterman 0-1
 2 Philippe Ramaekers     -  Ronald Nelissen       1-0
 3 Daan Brorens           -  Jephte Lafour         0-1
 4 Jos Uiterwijk          -  Mano Deckers          1-0
BLITZ: Ranking AFTER ROUND 10 - 7-8-2019. 
Redjep Shkriel        9 / 10
Philippe Ramaekers    8 / 10
Maarten-Jan Oosterman 4 / 10
Frank Clevers         4 / 10 
Hein de Boer          3 / 10
Jephte Lafour         2 / 10
RAPID: Eindstand na ronde 9 - 20-8-2019.
Pos Name                 Gms   W   D   L  Score 
  1 Hein de Boer           9   4   2   3   5,0 
  2 Philippe Ramaekers     6   5   0   1   5,0 
  3 Jephte Lafour          5   4   0   1   4,0
  4 Maarten-Jan Oosterman  6   3   0   3   3,0
  5 Walter Beugels         3   3   0   0   3,0
  6 Yme Brantjes           3   3   0   0   3,0
  7 Wiel Maertzdorf        6   2   0   4   2,0
  8 Ronald Nelissen        3   2   0   1   2,0 
  9 Peter Schotman         3   1   0   2   1,0 
 10 Jos Uiterwijk          3   1   0   2   1,0 
 11 Frank Clevers          3   0   1   2   0,5
 12 Daan Brorens           2   0   1   1   0,5 
 13 Mano Deckers           2   0   0   2   0,0
 14 Gerardo Helderman      2   0   0   2   0,0
 15 Hendrik Helderman      2   0   0   2   0,0
RAPID:
Games in Round 9 - 20-08-2019.
  1 Philippe Ramaekers    -  Maarten-Jan Oosterman 1-0
  2 Walter Beugels        -  Frank Clevers         1-0
  3 Hein de Boer          -  Wiel Maertzdorf       1-0

Games in Round 8 - 20-08-2019.
  1 Maarten-Jan Oosterman -  Hein de Boer          1-0
  2 Frank Clevers         -  Philippe Ramaekers    0-1
  3 Gerardo Helderman     -  Walter Beugels        0-1
  4 Wiel Maertzdorf       -  Hendrik Helderman     1-0

Games in Round 7 - 20-08-2019.
  1 Wiel Maertzdorf       -  Maarten-Jan Oosterman 0-1
  2 Philippe Ramaekers    -  Gerardo Helderman     1-0
  3 Hendrik Helderman     -  Walter Beugels        0-1
  4 Hein de Boer          -  Frank Clevers         ½-½

Games in Round 6 - 30-07-2019.
  1 Hein de Boer          -  Jephte Lafour        0-1    
  2 Wiel Maertzdorf       -  Philippe Ramaekers   0-1

Games in Round 5 - 30-07-2019.
  1 Philippe Ramaekers    -  Hein de Boer         0-1    
  2 Wiel Maertzdorf       -  Jephte Lafour        0-1 

Games in Round 4 - 30-07-2019.
  1 Jephte Lafour         -  Philippe Ramaekers   0-1    
  2 Hein de Boer          -  Wiel Maertzdorf      1-0  

Games in Round 3 - 9-7-2019.
 1 Hein de Boer          -  Yme Brantjes          0-1    
 2 Peter Schotman        -  Maarten-Jan Oosterman 0-1    
 3 Ronald Nelissen       -  Jos Uiterwijk         1-0

Games in Ronde 2 - 9-7-2019.
 1 Yme Brantjes          -  Peter Schotman        1-0    
 2 Ronald Nelissen       -  Maarten-Jan Oosterman 1-0   
 3 Jephte Lafour         -  Daan Brorens          1-0    
 4 Wiel Maertzdorf       -  Hein de Boer          0-1    
 5 Mano Deckers          -  Jos Uiterwijk         0-1

Games in Ronde 1- 9-7-2019.
 1 Maarten-Jan Oosterman -  Yme Brantjes          0-1    
 2 Ronald Nelissen       -  Peter Schotman        0-1    
 3 Daan Brorens          -  Hein de Boer          ½-½    
 4 Jos Uiterwijk         -  Jephte Lafour         0-1    
 5 Mano Deckers          -  Wiel Maertzdorf       0-1     
BLITZ: Ranking AFTER ROUND 10 - 16-7-2019. 
Philippe Ramaekers  7½ / 10
Hein de Boer         6 / 10
Jephte Lafour        5 / 10
Ronald Nelissen     4½ / 7
Walter Beugels       4 / 10  
Daan Brorens	    2½ / 8
Wiel Maertzdorf      ½ / 5
BLITZ 7-8-2019:
Games in Ronde 1 & 2 - 7-8-2019.
  1 Hein de Boer          - Frank Clevers	  1-1    
  2 Maarten-Jan Oosterman - Jephte Lafour         2-0    
  3 Redjep Shkriel        - Philippe Ramaekers    1-1  

Games in Ronde 3 & 4 - 7-8-2019.
  1 Frank Clevers         - Jephte Lafour	  1-1    
  2 Philippe Ramaekers    - Hein de Boer          2-0    
  3 Maarten-Jan Oosterman - Redjep Shkriel        0-2  

Games in Ronde 5 & 6 - 7-8-2019.
  1 Frank Clevers         - Maarten-Jan Oosterman 2-0    
  2 Redjep Shkriel        - Hein de Boer          2-0    
  3 Jephte Lafour         - Philippe Ramaekers    0-2 

Games in Ronde 7 & 8 - 7-8-2019.
  1 Philippe Ramaekers    - Frank Clevers         2-0    
  2 Hein de Boer          - Maarten-Jan Oosterman 1-1    
  3 Jephte Lafour         - Redjep Shkriel        0-2 

Games in Ronde 9 & 10 - 7-8-2019.
  1 Redjep Shkriel        - Frank Clevers         2-0    
  2 Hein de Boer          - Jephte Lafour         1-1    
  3 Maarten-Jan Oosterman - Philippe Ramaekers    1-1
BLITZ 16-7-2019:
Games in Ronde 1 - 16-7-2019.
  1 Philippe Ramaekers    -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  2 Daan Brorens          -  Jephte Lafour        1-0    
  3 Walter Beugels        -  Hein de Boer         0-1    

Games in Round 2 - 16-7-2019.
  1 Wiel Maertzdorf       -  Hein de Boer         0-1    
  2 Jephte Lafour         -  Walter Beugels       1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Daan Brorens         1-0 

Games in Round 3 - 16-7-2019.
  1 Daan Brorens          -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  2 Walter Beugels        -  Philippe Ramaekers   1-0    
  3 Hein de Boer          -  Jephte Lafour        ½-½  

Games in Round 4 - 16-7-2019.
  1 Wiel Maertzdorf       -  Jephte Lafour        0-1    
  2 Philippe Ramaekers    -  Hein de Boer         0-1    
  3 Ronald Nelissen       -  Walter Beugels       0-1    
   
Games in Round 5 - 16-7-2019.
  1 Walter Beugels        -  Wiel Maertzdorf      ½-½    
  2 Hein de Boer          -  Ronald Nelissen      0-1    
  3 Jephte Lafour         -  Philippe Ramaekers   0-1    

Games in Ronde 6 - 16-7-2019.
  1 Ronald Nelissen       -  Philippe Ramaekers   ½-½    
  2 Jephte Lafour         -  Daan Brorens         1-0    
  3 Hein de Boer          -  Walter Beugels       1-0    

Games in Round 7 - 16-7-2019.
  1 Hein de Boer          -  Ronald Nelissen      1-0    
  2 Walter Beugels        -  Jephte Lafour        ½-½    
  3 Daan Brorens          -  Philippe Ramaekers   0-1 

Games in Round 8 - 16-7-2019.
  1 Ronald Nelissen       -  Daan Brorens         1-0    
  2 Philippe Ramaekers    -  Walter Beugels       1-0    
  3 Jephte Lafour         -  Hein de Boer         1-0  

Games in Round 9 - 16-7-2019.
  1 Jephte Lafour         -  Ronald Nelissen      0-1    
  2 Hein de Boer          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Walter Beugels        -  Daan Brorens         1-0    
   
Games in Round 10 - 16-7-2019.
  1 Ronald Nelissen       -  Walter Beugels       1-0    
  2 Daan Brorens          -  Hein de Boer         ½-½    
  3 Philippe Ramaekers    -  Jephte Lafour        1-0
Partijen 9-Juli 2019. 
 1 Jasper Zilverberg      - Jacob Perrenet         0-1
Partijen 18-Juni 2019. 
 1 Jacob Perrenet         -  Jasper Zilverberg     ½-½
 2 Daan Brorens           -  Maarten-Jan Oosterman ½-½
 3 Jeroen Spronken        -  Hein de Boer          1-0
 4 Wiel Maertzdorf        -  Dien Knuit            1-0
Partijen 11-Juni 2019. 
 1 Maarten-Jan Oosterman  -  Ronald Nelissen       1-0
 2 Jephte Lafour          -  Hein de Boer          ½-½
 3 Jos Uiterwijk          -  Walter Beugels        1-0
 4 Cris Borsten	          -  Jeroen Spronken       ½-½
Partijen 4-Juni 2019. 
 1 Philippe Ramaekers     -  Maarten-Jan Oosterman 0-1
 2 Hein de Boer           -  Daan Brorens          0-1
 3 Jos Uiterwijk          -  Wiel Maertzdorf       1-0
 4 Dien Knuit 	          -  Jeroen Spronken       0-1
EINDSTAND 2e Cyclus na Ronde 14 - 21-Mei-19
Pos Name                 Cat Gms  Score   W   D   L Bye AWM ACl   TPR  IRtg   Rtg  B
  1 Jacob Perrenet       A    10   11.5   9   1   0   0   3   1  2100  2052  2101 -2
  2 Maarten-J. Oosterman A     7    8.0   6   0   1   0   6   1  2022  1872  1916  1
  3 Philippe Ramaekers   A     9    7.5   4   1   4   1   3   1  1727  1920  1864  1
  4 Peter Schotman       A    10    7.5   4   3   3   0   3   1  1716  1979  1916  2
  5 Hein de Boer         B    13    7.0   6   0   7   1   0   0  1705  1695  1703 -1
  6 Ronald Nelissen      B     8    6.5   4   1   3   0   5   1  1792  1762  1779  0
  7 Jos Uiterwijk        B    11    6.0   3   2   6   1   2   0  1547  1612  1577  1
  8 Cris Borsten         C    12    6.0   4   2   6   0   2   0  1533  1492  1509 -2
  9 Walter Beugels       B     5    5.5   3   2   0   0   9   0  1790  1682  1708 -1
 10 Wiel Maertzdorf      C    10    5.5   4   0   6   0   4   0  1547  1337  1397  0
 11 Jephte Lafour        B     5    4.5   1   2   2   1   8   0  1576  1650  1636  1
 12 Daan Brorens         B     3    4.0   2   1   0   0  11   0  1775  1729  1745 -1
 13 Jeroen Spronken      C     5    3.5   1   2   2   0   9   0  1559  1234  1265  1
 14 Dien Knuit           C     6    2.5   1   0   5   0   8   0  1262  1085  1088  2
Partijen in Ronde 14 - 21-Mei-19. 
 1 Jeroen Spronken 	  -  Jacob Perrenet       0-1
 2 Philippe Ramaekers     -  Hein de Boer         1-0
 5 Jos Uiterwijk          -  Cris Borsten         0-1
 6 Peter Schotman         -  Daan Brorens         ½-½
Partijen in Ronde 13 - 14-Mei-19. 
 1 Philippe Ramaekers 	  -  Jacob Perrenet       0-1
 2 Maarten-Jan Oosterman  -  Hein de Boer         1-0
 3 Peter Schotman         -  Ronald Nelissen      0-1
 4 Cris Borsten           -  Wiel Maertzdorf      1-0
 5 Jos Uiterwijk          -  Jeroen Spronken      1-0
 6 Dien Knuit             -  Daan Brorens         0-1
Partijen in Ronde 12 - 30-Apr-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Jos Uiterwijk        1-0    
  2 Hein de Boer          -  Walter Beugels       0-1    
  3 Dien Knuit            -  Peter Schotman       0-1
Partijen in Ronde 11 - 23-Apr-19.
  1 Peter Schotman        -  Jacob Perrenet	  ½-½
  2 Jos Uiterwijk	  -  Philippe Ramaekers   1-0
  3 Hein de Boer          -  Cris Borsten         1-0
  4  Walter Beugels       -  Wiel Maertzdorf      1-0
Partijen in Ronde 10 - 16-Apr-19.
  1 Jacob Perrenet	  - Hein de Boer          1-0
  2 Ronald Nelissen       - Maarten-J. Oosterman  0-1
  3 Wiel Maertzdorf       - Philippe Ramaekers    0-1
  4 Peter Schotman        - Jos Uiterwijk         1-0
  5 Daan Brorens          - Cris Borsten          1-0
  6 Jeroen Spronken       - Dien Knuit            1-0
Partijen in Ronde 9 - 09-Apr-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Jacob Perrenet	  0-1
  2 Wiel Maertzdorf       -  Hein de Boer         0-1
  3 Philippe Ramaekers    -  Ronald Nelissen      1-0
  4 Jos Uiterwijk         -  Walter Beugels	  ½-½
  5 Cris Borsten          -  Jeroen Spronken      ½-½
Partijen in Ronde 8 - 02-Apr-19.
  1 Jephte Lafour         -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Ronald Nelissen       -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  3 Hein de Boer          -  Jos Uiterwijk        1-0    
  4 Jeroen Spronken       -  Peter Schotman       ½-½    
  5 Dien Knuit            -  Cris Borsten         0-1
Eindstand na Ronde 10 - 28-Mei-19
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Maarten-J. Oosterman   9   8   1   0    9.0 -1 -2   54.5  47.75  1965  2143  1863
  2 Jacob Perrenet         6   5   0   1    6.5  0 -1   61.5  38.50  2086  2162  2063
  3 Philippe Ramaekers    10   6   0   4    6.0  0  1   54.5  25.00  1898  1825  1921
  4 Peter Schotman         7   3   1   3    5.0  1  1   54.0  22.25  1909  1859  1925
  5 Hein de Boer           7   3   0   4    4.5  1  1   54.0  20.25  1738  1821  1712
  6 Jephte Lafour          8   3   1   4    4.5  2  2   50.0  17.50  1662  1727  1648
  7 Jasper Zilverberg      3   2   1   0    4.0 -1 -1   57.0  33.00  2076  2150  2065
  8 Ronald Nelissen        2   1   0   1    3.5  0  1   47.5  23.00  1718  1536  1733
  9 Cris Borsten           7   2   0   5    3.5  1 -1   47.0  12.75  1502  1544  1506
 10 Wiel Maertzdorf        9   1   3   5    3.0 -1 -1   44.5  11.25  1402  1532  1365
 11 Daan Brorens           3   0   2   1    2.5  1  2   49.5  21.75  1717  1638  1728
 12 Walter Beugels         3   1   0   2    2.5 -1 -1   48.5  18.75  1694  1642  1702
 13 Roberto Conte          2   0   1   1    2.0  0  1   42.5  19.50  1571  1265  1600
 14 Jos Uiterwijk          0   0   0   0    1.5  0  0   50.0  25.00  1607        1607
 15 Dien Knuit             0   0   0   0    1.5  0  0   50.0  25.00  1089        1089
 16 Jeroen Spronken        0   0   0   0    1.5  0  0   50.0  25.00  1235        1235
Partijen in Ronde 10 - 28-May-19
  1 Philippe Ramaekers    -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Peter Schotman        -  Walter Beugels       1-0    
  3 Daan Brorens          -  Wiel Maertzdorf      ½-½    
  4 Roberto Conte         -  Cris Borsten         0-1
Partijen in Ronde 9 - 28-May-19
  1 Walter Beugels        -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Daan Brorens          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Cris Borsten          -  Peter Schotman       0-1    
  4 Wiel Maertzdorf       -  Roberto Conte        ½-½
Partijen in Ronde 8 - 28-May-19
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Daan Brorens         ½-½    
  2 Philippe Ramaekers    -  Peter Schotman       1-0
  3 Jephte Lafour         -  Cris Borsten         1-0    
  4 Wiel Maertzdorf       -  Walter Beugels       0-1
Partijen in Ronde 7 - 07-May-19
  1 Peter Schotman        -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Jephte Lafour         -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Hein de Boer          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  Ronald Nelissen         -  Bye
Partijen in Ronde 6 - 07-May-19
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Jephte Lafour        1-0    
  2 Jacob Perrenet        -  Philippe Ramaekers   1-0    
  3 Peter Schotman        -  Hein de Boer         1-0    
  4 Ronald Nelissen       -  Wiel Maertzdorf      1-0
Partijen in Ronde 5 - 07-May-19
  1 Hein de Boer          -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  4 Jephte Lafour         -  Ronald Nelissen      1-0
POS NAAM               SEP2018 APR2019 VERSCHIL
  1 Jacob Perrenet        2061    2092      +31
  2 Peter Schotman        1931    1942      +11
  3 Philippe Ramaekers    1902    1893      - 9
  4 Maarten-J. Oosterman  1926    1896      -30
  5 Ronald Nelissen       1708    1767      +59
  6 Daan Brorens          1722    1729      + 7
  7 Hein de Boer          1682    1730      +48
  8 Walter Beugels        1686    1685      - 1
  9 Jephte Lafour         1574    1636      +62
 10 Jos Uiterwijk         1606    1575      -31
 11 Jo van de Kragt       1537    1537        =
 12 Cris Borsten          1488    1490      + 2
 13 Constance Hemker-Boer 1419    1419        =
 14 Wiel Maertzdorf       1391    1410      +19
 15 Jeroen Spronken       1246    1259      +13
 16 Dien Knuit            1103    1097      - 5
Scroll naar top